karmiskas attiecibas

Karmiskās attiecības mūsu dzīvē

 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

 

Kas ir karmiskās attiecības?

Dzīves laikā ikviens cilvēks nokļūst saskarsmē ar ļoti daudziem cilvēkiem. Ar katru no tiem izveidojas īsākas vai garākas attiecības. Katrās no šīm attiecībām ir iesaistīta abu cilvēku enerģija – caur runu, žestiem, domām, darbībām. Ja attiecībās ieplūst negatīva enerģija, tad tā tur saglabājas līdz brīdim, kamēr tā netiek izlīdzināta. Attiecībām beidzoties bez enerģijas pilnīgas izlīdzināšanās, izveidojas attiecību karmiskais mezgls. Tas nozīmē, ka šīm dvēselēm ir nepieciešams satikties atkal, vai nu šajā, vai kādā no nākošajām dzīvēm, lai censtos izlīdzināt enerģijas disbalansu un atrisinātu karmisko mezglu.

Pieņemot, ka mēs esam piedzīvojuši daudz iepriekšējo dzīvju, mums, visticamāk, ir sakrājušies diezgan liels daudzums neatrisinātu karmisko mezglu. Turklāt iespējams, ka mums ar vienu un to pašu cilvēku ir vairāki mezgli. Tas ir atkarīgs no tā, kāda veida nodarījumus mēs esam sastrādājuši attiecībā viens pret otru.

Attiecības cilvēku starpā, kuriem ir neatrisināti karmiskie mezgli sauc par karmiskajām attiecībām.

 

   Karmisko attiecību izpausme dzīvē

Karmiskām attiecībām var būt dažādas izpausmes. Tās kuras cilvēku interesē visvairāk ir vecāka-bērna attiecības un vīrieša-sievietes (jeb dzīvesbiedru attiecības). Šīs parasti ir tās, kuras sniedz vislielākos pārbaudījumus, un tajā pašā laikā arī vislielākās iespējas atrisināt karmiskos mezglus. Daudz kas ir atkarīgs no tā, vai mēs to aptveram un apzināti darbojamies šo mezglu atrisināšanā.

Lielākoties mūsu attiecību modelis ir ieprogrammēts atbilstoši nepieciešamībai atrisināt karmiskos attiecību mezglus. Cilvēku uzdevums ir intuitīvi to apjaust un atbilstoši rīkoties uzstādītajai programmai. Ar to es domāju, ka mums ir jāpieņem tie apstākļi, kādi ir izveidojušies un ar apziņu jācenšas nobalansēt mezglā esošā enerģija. Dzīvē tas varētu izskatīties sekojoši:

   Sieviete par savu dzīvesbiedru ir izvēlējusies vīrieti, kurš “laiž pa kreisi”. Sievietei to uzzinot rodas strīdi, pārdzīvojumi un pieviltības sajūta.

Šādā situācijā parastie scenāriji ir sekojoši: Sieviete pamet vīrieti, ilgstoši nespēj viņam piedot pāridarījumu, tādā veidā gan nodarot pāri savam emocionālajam un psihiskajam stāvoklim, gan enerģētiski neko neatstrādājot. Cits variants – sieviete paliek ar vīrieti, bet aizvainojums saglabājas un iespējams vīrietis pēc kāda laika atkal atkārto iepriekšējo scenāriju.

Risinājums. Harmoniskākā risinājuma pirmais solis būtu piedot pāridarījumu. Piedot ne tik daudz priekš vīrieša, cik priekš sevis. Jo caur piedošanu un aizvainojuma atlaišanu, cilvēks spēj atbrīvot sevi no važām – gan psiholoģiskām, gan enerģētiskām. Par to vai palikt kopā ar otru cilvēku, jāizlemj pašai sievietei atkarībā no iekšējās sajūtas, nevis pienākuma dēļ.

Aprakstītais piemērs ir tikai viena no daudzajām dzīves situācijām ar kādām mums var nākties saskarties dzīves gaitā. Turklāt sievietes un vīrieša lomas var būt mainītas. Katras attiecības nepieciešams izvērtēt gan no karmiskā, gan no psiholoģiskā skatupunkta. Mēs nedrīkstam ieslīgt galējībās noveļot vainu uz vienu vai otru teoriju, atsakoties kaut ko mainīt un paļaujoties tikai uz likteni vai gaismas spēku-Dieva palīdzību. Jebkuras karmiskās attiecības nozīmē iespēju izprast sevi, otru cilvēku un caur šo izpratni augt savā attīstībā.

 

Karmisko attiecību atrisināšanas posmi

 1. Karmisko attiecību situācijā ir nepieciešams saprast, kas ir attiecību pamatā. Priekš sevis noskaidrot iemeslus – kādēļ šie divi cilvēki ir kopā – mīlestība, bērni, nespēja šķirties, utt.
 2. Esošā situācija ir jāpieņem kā mācību stunda. Tādā veidā mēs uz to varam paskatīties ar mazākām emocijām.
 3. Mums ir jāpiedod otram cilvēkam pāridarījums, ko ar savām darbībām viņš mums ir nodarījis. Vislabākais efekts, protams, būs ja mēs to darīsim patiesi, bet realitātē, tas vismaz sākumā varētu būt diezgan apgrūtinoši. Ar laiku, dziļāk ielūkojoties attiecībās ar neitrāla vērotāja acīm, mēs spēsim vieglāk pārkāpt pāri šīm sāpēm. Tas mums pavērs ceļu patiesākai piedošanai.
 4. Mums ir jāmaina sevi. Parasti attiecībās abi cilvēki ieliek vismaz daļu negatīvās enerģijas. Mūsu pienākums ir samazināt mūsu negatīvās enerģijas daļu. Ieguldot pozitīvo domu enerģiju šajās attiecībās, mēs pakāpeniski atrisināsim karmisko mezglu.
 5. Mūsos ir sajūta, ka karmiskais mezgls ir atrisināts – pienācis laiks pieņemt lēmumu, kā rīkoties tālāk. Vai nu saglabāt attiecības ar šo cilvēku vai arī izbeigt tās. Ja mūs apmierina esošais attiecību modelis un vēlamies turpināt no tā gūt pieredzi un mācību, tad varam palikt šajās attiecībās. Bet, ja tomēr izlemjam tās pārtraukt, tad tas ar pārliecību ir jāveic. Mēs nedrīkstam nožēlot savu lēmumu, jo mēs paši bijām tie, kas to izlēma. Un visticamāk, ka tajā brīdī tas likās vispareizākais lēmums, tātad tajā brīdī tam tā vajadzēja notikt.

 

Kā dzīvot pēc ilgstošu attiecību pārtraukšanas? Tas ir vēl viens plašs temats, par kuru iespējams uzrakstīšu citā rakstā.

Galvenais jāatceras, ka tā ir mūsu dzīve un mūsu lēmumi. Tie nav ne pareizi, ne nepareizi. Tie vienkārši ir un mums ir jāturpina dzīvot atbilstoši tagadnes situācijai.

Vēlreiz vēlos uzsvērt, ka nepieciešams balanss starp mūsu intuīciju/enerģētisko uztveri un prātu. Mēs nedrīkstam dzīvot tikai garīgajā pasaulē aizmirstot fizisko pasauli. Tajā pašā laikā paļaujoties tikai uz prātu, mēs iespējams savā dzīvē neatklājam daudz lielākus spēkus un potenciālus, kuri mājo mūsos pašos.

 

 

 •  
  6
  Shares
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *